OFERTA - Radiotelefony Motorola - Przemienniki - SLR 5500

Motorola SLR 5500

Sprawdź dostępność na profkom24.pl

 • liczba kanałów: 64
 • częstotliwość / moc:
  • 136-174 MHz / 1-50W
  • 400-470 MHZ / 1-50W
 • wymiary: wys=44,0 mm, szer=483,0 mm, długość=379,0 mm
 • waga: 8,6kg


SLR 5500Funkcje i korzyści:


 • Wysoka wydajność
  Przemiennik SLR 5500 powstał z myślą o całodobowej niezawodnej pracy – nawet przy maksymalnej mocy nadawania 50 W. Wysokiej klasy konstrukcja została sprawdzona w ramach badania Accelerated Life Test firmy Motorola i spełnia surowe wymagania w zakresie jakości.

  Żeby zagwarantować pełny zasięg na całym obszarze zakładu, urządzenie wyposażono w odbiornik następnej generacji charakteryzujący się wysoką czułością oraz udoskonalonymi rozwiązaniami tłumiącymi szumy i zakłócenia. W połączeniu z wysoką mocą nadajnika (50 W) oraz cyfrową korekcją błędów urządzenie to zapewnia dźwięk wysokiej jakości nawet w najtrudniejszych warunkach.

  Przemiennik SLR 5500 obsługuje wszystkie funkcje urządzeń MOTOTRBO i jest kompatybilny ze wszystkimi systemami MOTOTRBO: konwencjonalnymi na potrzeby jednego zakładu, IP Site Connect, Capacity Plus, Linked Capacity Plus i Connect Plus. Interfejs IP pozwala tworzyć aplikacje i konsole bezpośrednio z poziomu systemu.

 • Duża sprawność
  Najnowsza technologia RF sprawia, że przemiennik SLR 5500 charakteryzuje się wyjątkową sprawnością energetyczną. Dzięki kompaktowej budowie – zaledwie 1U wysokości – i niewielkiej ilości generowanego ciepła całkowity koszt eksploatacji przemiennika jest bardzo niski.

  Co więcej, jest on łatwy w utrzymaniu, a moduły wzmacniacza mocy, zasilacza i modemu można wymienić w terenie. Gniazdo USB na panelu frontowym ułatwia konfigurację oraz umożliwia zdalne zarządzanie. Urządzenie jest też wyposażone we wbudowaną ładowarkę 3 A, gniazda zewnętrznych alarmów oraz dodatkowe gniazdo wyjściowe zasilania, które ułatwia montaż w zakładzie.

  Standardowo urządzenie jest objęte 2-letnią gwarancją, którą można rozszerzyć o pakiet Service from the Start: program kompleksowego wsparcia serwisowego, który chroni zakupiony sprzęt dzięki priorytetowym naprawom przeprowadzanym przez specjalistów, proaktywnemu wsparciu technicznemu, aktualizacjom oprogramowania i innym korzyściom.

 • Stworzone z myślą o przyszłości
  Firmie Motorola zależy na tym, aby wraz z ewolucją Twoich potrzeb wspierać Cię za pomocą coraz bardziej zaawansowanych systemów łączności dla pracowników, dlatego też przemiennik SLR 5500 powstał z myślą o przyszłości. W porównaniu do przemienników pierwszej generacji urządzenie to ma 10-krotnie większą moc przetwarzania, 15-krotnie więcej pamięci i 125-krotnie pojemniejszy nośnik danych. Jego konstrukcja umożliwia także montaż modułów rozszerzeń, jeśli w przyszłości niezbędne będzie udostępnienie dodatkowych funkcji.

BROSZURA